Vitajte v špecializovanom obchode na predaj prírodnej a certifikovanej bio kozmetiky

 

O firme:

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na  vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej  a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie  a klasické jazierka  VODNÁŘ .

 

Sortiment:

„Kozmetické prípravky" používané už oddávna boli určené na korigovania poškodenia kože a zmiernenie zmien  vytvorených vplyvom nepriaznivých faktorov ( napr. UV žiarenie, stres, genetické a hormonálne zmeny). Obnovujú a posilňujú prirodzenú bariérovú funkciu kože a mnohé majú často nepopierateľné liečivé účinky.

S rastúcou ponukou rôznych kozmetických produktov sa zákazník stále ťažšie orientuje pri výbere skutočne kvalitného prírodného výrobku.  SALOOS naturcosmetics je nositeľom označenia CPK bio (Certifikovaná prírodná bio kozmetika). Prípravky obsahujú čisté prírodné suroviny a biosuroviny z ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Toto označenie garantuje zákazníkovi vysokú kvalitu a čistotu produktov a splnenie kritérií hodnotenia výrobku vychádzajúc z renomovanej , medzinárodnej certifikácie Ecocert.

Nosnou líniou profesionálnej kolekcie starostlivosti o pleť AK PROFI cosmetic® je vysoký obsah prírodných, biologicky aktívnych rastlinných olejov a voskov, ktoré sa svojim  zložením podobajú prirodzeným tukom v pokožke. Preto ich pleť vynikajúco prijíma a vstrebáva bez zanechania nepríjemného pocitu mastnoty. Prípravky nie sú chemicky prifarbované, neobsahujú syntetickú parfumáciu a  všetky sú obohatené o špecifické bioaktívne látky. Vďaka tomuto zloženiu sú odporúčané aj na ošetrenie citlivej, hyperaktívnej pleti, ktorá bežne reaguje pálením, svrbením, začervenaním až alergiou.

Jedinečnosť prípravkov pleťovej a telovej kozmetiky STELLA je ukrytá v garancii kvality podľa osvedčených receptúr, ktoré prešli dlhodobým vývojom a testovaním, kým sa docielilo ich optimálne zloženie a požadovaná účinnosť. Kolekcia prírodnej kozmetiky STELLA splní nároky každej zákazníčky, nielen unikátnym zložením s použitím „trendy"  účinných látok, ale aj oku lahodným dizajnovým balením. Výrobky nie sú testované na zvieratách, a sú nositeľmi ocenenia kvality.Výrobky sú balené do recyklovateľných obalov, ktoré nepoškodzujú životné prostredie.

Spoločnosť M+H Slovakia s.r.o., okrem širokej škály kozmetických produktov horeuvedených značiek ponúka ako ucelený program i ďalší sortiment výrobkov potrebných pre prácu odborných kozmetičiek, masérov, pracovníkov v kúpeľnej sfére, ako i v oblastiach zaoberajúcich sa krásou, vitalitou a zdravým životným štýlom.
Svoje znalosti si môžete u nás rozširovať i vo vzdelávacích seminároch, školeniach a špeciálnych prednáškach.

 

Ciele:

Sme moderná a dynamicky prosperujúca spoločnosť, ktorá svoje výsledky vníma nielen ako prísľub do budúcnosti, ale predovšetkým ako záväzok a výzvu. Priali by sme si, aby ste nás vy - naši zákazníci aj naďalej pokladali za obchodného partnera, u ktorého sa môžete spoľahnúť na vysoký štandard a kvalitné služby.

Ing. Katičová Renata, Ing. Gula Milan
konatelia