Menu

Cart

Hyalurónové sérum SALOOS - ocenenie

logo enVýrobok na starostlivosť o pleť tváre a dekolku s obsahom nizkomolekulárnej a vysokomolekulárnej HA kyseliny. Obsah HA kyseliny zaisťuje hydratáciu pokokžky, vyhladzuje jej povrch. Uplatní sa v starostlivosti o drobné zahojené jazvy.

Čítať ďalej

Certifikáty STELLA

ABG Lady STELLA rad profesionálnej kozmetiky  je nositeľom prestížneho ocenenia Hungarian Quality Product Award® (2008, 2009, 2013) a taktiež ocenania Hungarian Brand Award® v r. 2011 a 2013.

Čítať ďalej

Certifikáty ECOWORLD (BDIH a ABG)

ABG BDIHJednou z najčastejšie používaných a taktiež najstarších známok kvality prírodnej kozmetiky je BDIH certifikát - kontrolovaná prírodná kosmetika (Kontrollierte Naturkosmetik).
Značka AUSTRIA BIO GARANTIE  je rakúskou  obdobobou medzinárodnej známky kontrolovaná prírodná kozmetika. Je to vedúcim kontrolný orgán pre ekologické výrobky lokalizovaný v Rakúsku, Európe alebo v Spojených štátoch amerických.

Čítať ďalej

Certifikáty SALOOS (CPK bio)

cpkbio cpkZnačka CPK - certifikovaná prírodná kozmetika je českou obdobou medzinárodnej známky kontrolovaná prírodná kozmetika. Zaviedla ju v roku 2007 česká organizácia KEZ ( kontrola ekologického zemědelství ), ktorá sa už roky zaoberá certifikáciou ekologických poľnohospodárskych surovín a potravín.

Čítať ďalej

Prihlásiť alebo Registrovať

fb iconLog in with Facebook