fbpx
luxcera-skolenie-3-6-2020
luxcear-skolenie2

3D omladenie, lifting a hydratácia s LUXCEAR VISAGE, 5. 8. 2020

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH139,00 €
Cena bez DPH: 115,83 €
DPH: 23,17 €

Zdieľať

Predstavíme Vám
Neinvazívny prístroj na omladenie a spevnenie pleti LUXCEAR visage 3 in 1. Prístroj využíva viaceré súčasne pôsobiace vysokofrekvenčné vlny (mezoterapia + ultrazvuk + rádiofrekvencia) a to s minimálnym časom ošetrenia (15 - 20 minút).

 

Naučíme Vás
Postup ošetrenia pleti prípravkami s 24 karátovým zlatom. Na zapracovanie prípravkov použijeme prístroj LUXCEAR visage. 3D zmena je pozorovateľná okamžite počas ošetrenia a výsledkom je krásna, vypnutá a hydratovaná pleť.  

marec1

V cene školenia:

  • ZDARMA balík kozmetiky s 24 karátovým zlatom
  • ZĽAVA 50€ na nákup prístroja Luxcear visage 
  • Certifikát o absolvovaní školenia
  • Dezinfekčný prostriedok, ochranné rúško, ochranná plastová maska a rukavice

Termín a podrobnosti

  • Deň konania kurzu: 5. 8. 2020 (streda) o 10:00 hod.
  • Dĺžka kurzu: 3 hodiny
  • Miesto konania kurzu: Ul. Ku Bratke 1, Levice (budova Priemstavu) - školenie realizujeme za prísnych hygienických opatrení

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.