fbpx
luxcera-skolenie-21-8-2020
pero-26-6
luxcear-skolenie2

3D omladenie s LUXCEAR VISAGE a lifting s mikroihličkovým aplikačným perom, 21. 8. 2020

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH139,00 €
Cena bez DPH: 115,83 €
DPH: 23,17 €

Zdieľať

Predstavíme Vám

  • Neinvazívny prístroj na omladenie a spevnenie pleti LUXCEAR visage 3 in 1. Prístroj využíva viaceré súčasne pôsobiace vysokofrekvenčné vlny (mezoterapia + ultrazvuk + rádiofrekvencia) a to s minimálnym časom ošetrenia (15 - 20 minút).
  • Mikroihličkové aplikačné pero na aktiváciu kolagénu a omladenie pokožky.

 

Naučíme Vás

  • Postup ošetrenia pleti prípravkami s 24 karátovým zlatom. Na zapracovanie prípravkov použijeme prístroj LUXCEAR visage. 3D zmena je pozorovateľná okamžite počas ošetrenia a výsledkom je krásna, vypnutá a hydratovaná pleť.  
  • Postup ošetrenia s aplikačným perom a s klinicky čistými ampulkami MESOCOMPLEX. Tento typ ošetrenia podporuje syntézu kolagénu v bunkách pleti a tým ju dlhodobo a aktívne omladzuje. Jemnými mikrovpichmi v závislosti od ich hĺbky dosiahneme dokonalý estetický výsledok. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, má krátky čas hojenia bez trvalého poškodenia kože a zvýšeného rizika na svetlo. Pokožka po ošetrení je bez modrín a opuchov, viditeľne pružnejšia, hydratovaná a omladená.  

marec1

V cene školenia:

  • ZDARMA mikroihličkové aplikačné pero
  • Certifikát o absolvovaní školenia
  • Dezinfekčný prostriedok, ochranné rúško, ochranná plastová maska a rukavice

Termín a podrobnosti

  • Deň konania kurzu: 21. 8. 2020 (piatok) o 9:00 hod.
  • Dĺžka kurzu: 3 hodiny
  • Miesto konania kurzu: KOŠICE - školenie realizujeme za prísnych hygienických opatrení

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.