fbpx
skolenie-ultrazvukove-osetrenie
b666-4
b666-3
b666-2
b6661

LIFTINGOVÉ ULTRAZVUKOVÉ OŠETRENIE

Zdieľať

Predstavíme Vám jedinečný ultrazvukový kozmetický prístroj s tromi hlavicami, z ktorých jedna je špeciálna liftingová. Ultrazvukovými vlnami vyvolávajúcimi vibrácie okolitého tkaniva napomáha hlbšiemu vpravovaniu účinných látok. Vibračná mikromasáž zároveň zlepšuje prekrvenie a lymfatický tok, aktivuje bunkový metabolizmus, urýchľuje procesy okysličovania a regenerácie pokožky. Ošetrenie je celoročné, bezbolestné, vhodné pre všetky typy pleti. 

 

Naučíme Vás, ako pracovať s jednotlivými hlavicami ultrazvukového kozmetického prístroja, jeho nastavenia a výber vhodných kozmetických prípravkov. 

 

V cene školenia

  • ZADARMO Ultrazvukový prístroj
  • ZADARMO Vodivý gel s niacinamidom
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.