fbpx
prp-plazma-lifintg-1-2023

PRP PLAZMA LIFTING

Zdieľať

Predstavíme Vám PRP plazma lifting pokožky na remodeláciu a omladenie pleti.

Naučíme Vás postup ošetrenia mikroinvazívnou PRP terapiou s plazma liftingovým efektom, ktoré je alternatívou regeneratívnej medicínskej terapie založenej na aplikácii čistých patentovaných peptidov vo vysokej koncentrácii. Tieto obdobne ako pri plazmových terapiách stimulujú schopnosť delenia buniek a inhibujú proces starnutia pokožky.

Jedná sa o šokovú terapiu pre komplexné omladenie pleti so známkami photoageing (fotostarnutie vplyvom vonkajších oxidačných stresov, klimatických zmien, slnečnej expozície), aplikovanú ako súčasť prevencie proti starnutie alebo aj ošetrenie pleti po invazívnych zákrokoch vyžadujúcich zrýchlenie regenerácie. Ošetrenie je vhodné aj pre mužov a zebezpečuje totálnu rejuvenizáciu a regeneráciu na bunkovej úrovni.

 

V cene školenia

  • ZDARMA mikroinvazívne aplikačné pero
  • 2 x sterilný jednorazový nadstavec (2 x 12-ihličkový titánovo zlatý)
  • PRP pleťová maska „tekutá koža“
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka trvania kurzu: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR 

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 741, 0915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.