fbpx
2022-5-27

Predstavíme Vám neinvazívne, veľmi efektívne kyslíkové ošetrenie, ktoré nabije pleť životodarnou energiou. Vytvorí bublinkový efekt, zvyšuje dodávku kyslíka do pleti a aktivuje látkovú výmenu v bunkách. Pleť rozjasní a vyhladí, okysličí, zjednotí jej tón, detoxikuje, jemne odstráni odumreté bunky a vyčistí póry a zároveň naštartuje proces omladenia. Ošetrenie je príjemné, nebolestivé a vhodné na unavenú pleť bez energie a naštartovanie metabolizmu buniek. Dokonale vyčistí póry, zosvetlí pigmentové škvrny a zjednotí tón pleti. Účinná procedúra na celoročný detox pleti. 

 

Naučíme Vás postup kyslíkového ošetrenia vybranými špeciálnymi kozmetickými prípravkami, ktorých efekt umocníme použitím vhodných elektokozmetikých prístrojov (ultrazvuk, hydroabrazívna škrabka, mezoterapia). Ošetrenie je celoročné, bezbolestivé s viditeľnými výsledkom už po prvej aplikácii. 

 

V cene školenia

  • ZDARMA kozmetické prípravky na kyslíkové ošetrenie
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.