fbpx
skolenie-februar-peptidy

Viac botoxu, menej vrások, 5. 2. 2020

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH129,00 €
Cena bez DPH: 107,50 €
DPH: 21,50 €

Zdieľať

Predstavíme Vám
Vynovenú kozmetiku s prírodným botoxom a jej účinky posilnené novým peptidovým komplexom. Je modernou a bezpečnou alternatívou botoxu. Zúčastnite sa nášho produktového školenia a dozviete sa viac.

Naučíme Vás

Postup ošetrenia pleti prípravkami s prírodným botoxom. Výsledok ošetrenia je krásna, vypnutá a hydratovaná pleť, nádherný mladistvý a svieži vzhľad.

V cene školenia:

  • ZDARMA sada kozmetických prípravkov s prírodným botoxom
  • Certifikát o absolvovaní školenia

Termín a podrobnosti:

  • Deň konania školenia: 5. 2. 2020
  • Dĺžka školenia: 90 minút
  • Začiatok školenia: 11:30 hod.
  • Miesto konania: Ul. Ku Bratke 1, Levice (budova Priemstavu)

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.