fbpx
skolenie-ocna-maska

GALVANICKÉ OŠETRENIE OČNÉHO OKOLIA

Zdieľať

Predstavíme Vám komplexnú starostlivosť o pokožku očného okolia v kozmetickom salóne v kombinácii s účinnou a nevyhnutnou domácou starostlivosťou. Galvanické ošetrenie očného okolia je unisex ošetrenie, vhodné pre zákazníkov v akomkoľvek veku, s okamžite viditeľným efektom. Unikátne priblíženie a riešenie všetkých problémov týkajúcich sa vrások, tmavých kruhov a opuchov podl očami, tenkej a starnúcej pokožky, spadnutých viečok, unavených očí od žiarenia displejov. 

 

Naučíme Vás jednotlivé kroky a postupy ošetrenia jedinečnými kozmetickými prípravkami s patentovanými aktívnymi látkami, ako sú C vitamín, kyselina mliečna, laktobiónová, komplex peptidov, GABA, kyselina tramexanová a iné. Na zvýšenie účinku použijeme galvanické pero - prístroj inteligentnej galvanickej indukcie HiFI PEN, ktoré je novinkou na trhu. 

 

V cene školenia

  • ZADARMO HiFI PEN prístroj inteligentnej galvanickej indukcie
  • ZADARMO očná gélová maska
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.