fbpx
endomodellilngova-masaz-2
endomodellilngova-masaz

ENDOMODELINGOVÁ MASÁŽ

Zdieľať

Predstavíme Vám modernú, dermoestetickú masáž tváre, krku a dekoltu, ktorá poskytuje ženám dokonalú remodeláciu kontúr tváre. Zlepší vaskularizáciu a drenáž tváre, uvoľní rysy, podporí pružnosť pokožky, jej pevnosť a hustotu. 

Naučíme Vás jednotlivé kroky, postupy a presné pohyby endomodellingovými massagermi na tvári, krku a dekolte. Masáž je vhodná pre starnúcu pleť s prejavmi vrások, dehydrovanú a unavenú pleť so stratou elasticity. 

Je to masáž s fytoestrogénmi, výnimočné ošetrenie pleti pre ženy so zrelou pleťou, pred, v a po menopauze. Samotná endomodelingová masáž sa delí na 4 etapy pracovného postupu. Jednotlivé etapy a ich postupy sú veľmi dôležité pre jedinečný výsledok endomodelingovej masáže, ktoré je súčasťou ošetrenia Definícia ženy.

  • 1. etapa: uvoľnenie zátylka, hlavy a chrbta, ručne, na sucho bez použitia kozmetických prípravkov
  • 2. etapa: uvoľnenie tváre, klasická masáž rukami s použitím masážneho oleja
  • 3. etapa: endomodelingová masáž s použitím masážneho oleja a endomasažérov
  • 4. etapa: (záver) ukončenie endomasáže aktiváciou akupunktúrnych bodov a aplikácia masiek

 

V cene školenia

  • ZADARMO Endomodellingový tvárový massager set (2ks) + endomodellingový pleťový olej s vysokou koncentráciou vitamínov, antioxidantov a neurotransmiterov
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.