fbpx
skolenie-dermacollage

INTENZÍVNA 3-ÚROVŇOVÁ HYDRATÁCIA S Derma CollAGE

Zdieľať

Predstavíme Vám inovatívne kozmetické ošetrenie, ktoré vďaka kombinácii 3 originálnych aktívnych látok zabezpečuje kumulatívnu 3-úrovňovú a dlhotrvajúcu hydratáciu pokožky s rekonštrukciou kolagénovej matrice. Celoročné unisex ošetrenie, vhodné pre všetky typy pleti vyžadujúce hydratáciu, biostimuláciu kolagénu, zlepšenie objemu, vypnutie a vyplnenie vrások.

Naučíme Vás jednotlivé kroky a postupy ošetrenia jedinečnými kozmetickými prípravkami, ktoré zapracujeme manuálne alebo vhodným elektroprístrojom - ultrazvuk, mezoterapia, LUXCEAR Visage PROFESSIONAL, Derm Pen. 

V cene školenia

  • ZDARMA Derma CollAGE ampulky, 5 x 3ml, vysoká koncentrácia aktívnych látok s intenzívnym a dlhotrvajúcim efektom, tzv. shot
  • 10% zľava na nákup kozmetiky v deň školenia
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia

 

Podrobnosti

  • Dĺžka trvania kurzu: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR 

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 741, 0915 638 707,
alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.