fbpx
skolenie-chemicky-peeling1
13-10-2021-2

Predstavíme Vám chemický peeling, jedinečný rad profesionálnej kozmetiky AHA Complex s obsahom ovocných kyselín (AHA) a kyseliny salicylovej (BHA).

Naučíme Vás princíp fungovania chemického peelingu kyselinami AHA a BHA a ich postup aplikácie na rôzne nedokonalosti a problémy pleti. Sú to napríklad pigmentové škvrny, farebne nejednotná pleť po lete a slnení, vrásky, akné, hrubá, pórovitá pleť, pleť bez lesku, unavená pleť, starnúca pleť. Výsledkom ošetrenia je vyhladenie a vyplnenie vrások, zmenšenie rozšírených pórov, redukcia kožného mazu, zjednotenie tónu pleti, bielenie pigmentových škvŕn, zlepšenie pružnosti a pevnosti pleti a aktivácia rýchlosti obnovy buniek. 

 

V cene školenia:

  • ZDARMA štartovací set siedmich produktov AHA Complex + denných krém s SPF 50
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia

 

Podrobnosti:

  • Dĺžka trvania školenia: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií o termínoch a cene na t. č.: 0905 425 7410915 638 707, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.