fbpx
skolenie-mezo1a
skolenie-mezo2
skolenie-mezo3
skolenie-mezo4
skolenie-mezo5
skolenie-mezo6
skolenie-mezo7
skolenie-mezo8

Liftingové ošetrenie tváre neinvazívnou bezihlovou mezoterapiou 5. 12. 2018

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH99,00 €
Cena bez DPH: 82,50 €
DPH: 16,50 €

Zdieľať

Predstavíme Vám IB 9090 bezihlovú, neinvazívnu mezoterapiu, mimoriadne účinný kozmetický prístroj na vpravovanie účinných látok do hlbších vrstiev pokožky.

Naučíme Vás postup liftingového ošetrenia suchej a dehydrovanej pleti so sklonom k vráskam a to modernou metódou založenou na princípe elektroporácie s okamžitým a viditeľným efektom

Tento typ ošetrenia dlhodobo a aktívne omladzuje, vypína a hydratuje pleť. Výhodou oproti ihlovej mezoterapii je, že ošetrenie je bezbolestné a pre zákazníka pocitovo príjemné, bez viditeľného narušenia hornej vrstvy pokožky a zákazník sa tak môže okamžite zapojiť do štandardného pracovného a spoločenského režimu. Ošetrenie je všeobecne aplikovateľné pre všetky typy pleti. Predovšetkým pre dehydrovanú pleť, pleť so sklonom k vráskam, pleť so sklonom k starnutiu, problematickú, citlivú a aknóznu pleť, pigmentovanú pleť, pleť s rozšírenými žilkami. Taktiež je možné týmto prístrojom realizovať aj telové ošetrenie strií a celulitídy. Výsledkom je dokonalá hydratácia, vypnutie a lifting pleti, omladenie, redukcia vrások, zlepšenie kvality a vyrovnanie tónu pleti, pri pravidelnom používaní zlepšenie elasticity kože.

V cene školenia:

  • Špeciálna VIANOČNÁ ZĽAVA vo výške 100€ pri kúpe kozmetické prístroja IB 9090 na bezihlovú mezoterapiu  
  • Rolovací banner 200 x 80cm, plnofarebný, dodávaný v puzdre s jednoduchovou manipuláciou v dizajne ARGILINE LINE v cene 75 EUR
  • Certifikát o absolvovaní školenia
  • a navyše MIKULÁŠSKE PREKVAPENIE

Termín a podrobnosti:

  • Deň konania školenia: 5. 12. 2018
  • Dĺžka školenia: 3 hodiny
  • Začiatok školenia: 10:00 hod.
  • Miesto konania: Ul. Ku Bratke 1, Levice (budova Priemstavu)

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.