fbpx
skolenie-pero-6-marec
kurz-pero-26

Kolagénové ošetrenie aplikačným perom DERM PEN 10. 6. 2019

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH99,00 €
Cena bez DPH: 82,50 €
DPH: 16,50 €

Zdieľať

Predstavíme Vám DERM PEN mikroihličkové aplikačné pero na aktiváciu kolagénu a omladenie pokožky

Naučíme Vás postup ošetrenia s aplikačným perom a s klinicky čistými kozmetickými prípravkami s kyselinou hyalurónovou a kolagénom.

Tento typ ošetrenia podporuje syntézu kolagénu v bunkách pleti a tým ju dlhodobo a aktívne omladzuje. Jemnými mikrovpichmi v závislosti od ich hĺbky dosiahneme dokonalý estetický výsledok. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, má krátky čas hojenia bez trvalého poškodenia kože a zvýšeného rizika na svetlo. Pokožka po ošetrení je bez modrín a opuchov, viditeľne pružnejšia, hydratovaná a omladená. 

V cene školenia:

Termín a podrobnosti

  • Deň konania kurzu: 10. 6. 2019 (pondelok)
  • Dĺžka kurzu: 3 hodiny
  • Začiatok kurzu: 10:00 hod.
  • Miesto konania: Ul. Ku Bratke 1, Levice (budova Priemstavu)

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.