fbpx
genopeptidy-skolenie

GENOPEPTIDY v kozmetickom ošetrení, 29. 5. 2019

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH390,00 €
Cena bez DPH: 325,00 €
DPH: 65,00 €

Zdieľať

Predstavíme vám GENOPEPTIDY - mimoriadne účinný spôsob omladenia pokožky s peptidmi najnovšej generácie. Kozmetické prípravky obsahujú komplex peptidov, ktoré majú schopnosť na genetickej úrovni ovplyvňovať obnovu a životaschopnosť buniek. Slúžia ako tzv. ochranca génového kódu.
Naučíme Vás postup ošetrenia pleti GENOPEPTIDMI a efekt naviac podporíme a zvýrazníme použitím prístroja bezihlová mezoterapia. Výsledkom je rovnomerne vypnutá, hydratovaná pleť so sviežim a vyhladeným vzhľadom. Prípravky a aj prístroj sú na CELOROČNÉ použitie.

V cene školenia:

Termín a podrobnosti:

  • Deň konania kurzu: 29. 5. 2019 (streda)
  • Dĺžka kurzu: 3 hodiny
  • Začiatok kurzu: 10:00 hod.
  • Miesto konania: Ul. Ku Bratke 1, Levice (budova Priemstavu)

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.