fbpx
22-9-veza
2258
asdfasdfasd

ONLINE Multifunkčná veža - funkcie a jej využitie, 22. 9. 2021

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH59,90 €
Cena bez DPH: 49,92 €

Zdieľať

Modernizujete alebo otvárate nový kozmetický salón?

Predstavíme Vám Multifunkčnú kozmetickú vežu - nadčasový kozmetický prístroj so 14 funkciami vhodný na ošetrenie tváre aj celého tela. Vďaka svojmu luxusnému dizajnu je vhodný pre všetky kozmetické salóny ale aj pre začínajúce kozmetičky.

Naučíme Vás prácu s prístrojom a efektívne využitie všetkých funkcií, budeme používať profesionálne kozmetické prípravky Lady STELLA.

marec4

V cene školenia:

  • ZDARMA Revictal 3R+ hyalurónové ampulky

  • ZDARMA Ultrazvukový gel s kyselinou hyalurónovou

  • Výrazná ZĽAVA na nákup Multifunkčnej veže

  • Certifikát o absolvovaní školenia

Termín a podrobnosti:

  • Deň konania školenia: ONLINE 22. 9. 2021
  • Dĺžka školenia: 3 hodiny
  • Začiatok školenia: 09:00 hod.

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.