fbpx
6-10-2021-3

ONLINE Laminácia obočia & Lash Lift, 21. 1. 2022

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH168,00 €
Cena bez DPH: 140,00 €

Zdieľať

LASH LIFT

LASH LIFT - je jedinečný a unikátny spôsob tvarovania mihalníc podporujúci ich prirodzenú krásu.

Získaný efekt nádherne vytočených a predĺžených rias vaše oči priam rozžiari a vytvorí zvodný pohľad až na dobu 6 - 10 týždňov.

 

Laminácia obočia

Naučíme vás metódu úpravy obočia vďaka ktorému bude obočie krásne upravené 4 - 5 týždňov. Chĺpky sa počas ošetrenie formujú do požadovaného tvaru, zafixujú, a v prípade potreby aj zafarbia. 

 

V cene školenia:

  • ZDARMA kompletná sada na LASH LIFT a Lamináciu
  • Školiace skriptá
  • Certifikát o absolvovaní školenia

 

Termín a podrobnosti:

  • Deň konania školenia: ONLINE 21. 1. 2022
  • Dĺžka školenia: 5 hodín
  • Začiatok školení: 09:00 hod.
  • Školiteľ a odborný garant: Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR

 

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.