fbpx
2-2-2022-1

ONLINE Bio kozmetika v starostlivosti o pleť, 2. 2. 2022

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH69,90 €
Cena bez DPH: 58,25 €

Zdieľať

Ak túžite po krásnej, zdravej a jemnej pleti bez vrások a vyrážok, a nevyhovujú  vám štandardné kozmetické prípravky, vyskúšajte tie na bio prírodnej báze. Zbavia pokožku nečistôt, vyživia ju, regenerujú, vyhladia, neupchajú póry a vám sa do tela nevstrebáva žiadny chemický koktail. Všetku potrebnú starostlivosť poskytnú prírodné odličovadlá, peelingy , hydroláty, masážne oleje, pleťové oleje, maslá, vody a ďalšia BIO a vegánska kozmetika.

Naučíme Vás postup ošetrenia, ako správne aplikovať a používať bio kozmetiku , čo všetko dokáže a v čom je iná ako konvenčná „bežná“ kozmetika.

 

V cene školenia:

  • ZDARMA Kozmetický balík 6 produktov bio kozmetiky

  • Školiace skriptá

  • Certifikát o úspešnom absolvovaní školenia

 

Termín a podrobnosti

  • Deň konania kurzu: ONLINE 2. 2. 2022 o 9:00
  • Dĺžka kurzu: 2 hodiny
  • Školiteľ a odborný garant: Ing. Renáta Katičová – odborný garant bio kozmetiky SALOOS, teoretická časť  a  Viktória Petrušová - akreditovaná školiteľka MŠ SR, praktická časť

 

Viac informácií na t. č.: 0905 425 741, alebo e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.