fbpx
youth_active_tonikum

YOUTH ACTIVE Pleťové tonikum s kmeňovými bunkami

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH12,36 €
Cena bez DPH: 10,30 €

Zdieľať

Zvoľte objem
momentalne_vypredane.png

* PytoCellTec TM   * Acerola -vitamín C

  • aktívne pleťové tonikum s obsahom vitamínu C má antioxidačné a regeneračné účinky a zároveň podporuje syntézu kolagénu v bunkách
  • PytoCellTec TM rastlinné kmeňové bunky zo švajčiarskeho jablka zlepšujú vitalitu a aktivizujú výkonnosť vlastných kmeňových buniek v pleti. Tým spomaľujú proces starnutia a tvorbu vrások a zabezpečujú mladistvý vzhľad pokožky.

Vďaka cielenej a účinnej kombinácii oboch aktívnych látok je tonikum ideálnym kozmetickým prípravkom na dočistenie pleti po použití čistiaceho/odličovacieho mlieka. Je vhodné na všetky typy pleti.

Návod na použitie

Šetrné dočistenie pleti nanesením na kozmetický tampón podľa potreby.

NA PROFESIONÁLNE POUŽITIE. BEZ PARAFÍNOV, PARABÉNOV A SYNTETICKÝCH FARBÍV.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.