fbpx
sk2

SANTAL KORIANDER

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH4,60 €
Cena bez DPH: 3,83 €
DPH: 0,77 €

Zdieľať

Veľkosť

*olivový olej     *kokosový olej*     *bambucké máslo*     *ricinový olej*     *santalové drevo zo Západnej Indie     *zmes esenciálnych olejov

Prírodné aromatické mydlo s extraktom a éterickým olejom zo santalového dreva a koriandra. Esenciálny olej z koriandra stimuluje krvný obeh, má mierne sťahujúci a exfoliačný účinok. Santalové drevo obsahuje silné antioxidanty, ktoré bojujú proti tvorbe vrások spôsobených voľnými radikálmi. Vďaka vysokému podielu olivového, kokosového, ricínového oleja a shea masla hydratuje suchú a citlivú pokožku. Mydlo s bohatou penou má jemnú upokojujúcu, zmyselnú vôňu.

Vôňa santalového dreva je používaná v aromaterapii, pomáha znižovať úzkosť, stres a tiež nespavosť, podporuje lepší spánok.

BEZ PALMOVÉHO OLEJA, SYNTETICKÝCH KOZERVANTOV, FARBÍV, PARABÉNOV, ROPNÝCH DERIVÁTOV, FTALÁTOV, SLES, SLS.

PRÍRODNÝ PRODUKT. 100% RECYKLOVATEĹNÝ PAPIEROVÝ OBAL.

Návod na použitie

Prírodné mydlá sú zvyčajne mäkšie ako komerčné mydlá. Ak necháte mydlo medzi použitiami vyschnúťna mydelničke, vydrží mydlo 2-3 týždna pri každodennom používaní jednou osobou.

* v bio kvalite, vegan

paraben free

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.