fbpx
kk

KURKUMA-KLINČEK

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH4,60 €
Cena bez DPH: 3,83 €
DPH: 0,77 €

Zdieľať

Veľkosť

* olivový olej     * kokosový olej*     * bambucké maslo*     * ricinový olej*     * kurkuma     * esenciálne oleje

Prírodné aromatické mydlo s kurkumou je vhodné pre  problematickú pokožku, ktorú ošetruje a hydratuje zároveň  vďaka vysokému podielu olivového, kokosového, ricínového oleje a shea masla. Kurkuma patrí medzi prírodné antibiotiká s antibakteriálnym a antivírusovým účinkom. Reguluje činnosť mazových žliaz, zlepšuje prekrvenie pokožky . Zamedzuje tvorbe pigmentových škvŕn, podporuje tvorbu kolagénu a tým prispieva k regenerácii kože.

Klinčekový esenciálny olej je antioxidant bohatý na minerály, ako je železo, draslík a fosfor, vitamín C a A.        Je účinný pri odstraňovaní jaziev a škvŕn na koži. Pôsobí ako mierny peeling. Vôňa klinčekového oleja má upokojujúce účinky, je tiež prospešný pre ľudí s poruchami spánku.

BEZ PALMOVÉHO OLEJA, SYNTETICKÝCH KOZERVANTOV, FARBÍV, PARABÉNOV, ROPNÝCH DERIVÁTOV, FTALÁTOV, SLES, SLS.

PRÍRODNÝ PRODUKT.

100% RECYKLOVATEĹNÝ PAPIEROVÝ OBAL

Návod na použitie

Prírodné mydlá sú zvyčajne mäkšie ako komerčné mydlá. Ak necháte mydlo medzi použitiami vyschnúťna mydelničke , vydrží mydlo 2-3 týždna pri každodennom používaní jednou osobou.

* v bio kvalite

paraben free

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.