fbpx

Prírodné mydlá na tvár

Objavte jedinečný svet prírodných mydiel originálneho zloženia & dizajnového balenia

Ručne vyrábané studeným procesom výroby si  zachovávajú všetky cenné látky z olivového, kokosového, ricínového oleja a shea masla, ktoré tvoria ich základ.

paraben freeMydlá neobsahujú palmový olej, syntetické vône/farbivá/konzervanty, ropné produkty, parabény, ftaláty, SLES, SLS. Sú biologicky odbúrateľné, netestované na zvieratách, bez živočíšnych zložiek, bezlepkové, balené v recyklovaných a recyklovateľných obaloch.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.