fbpx
pz

PAČULI-ZEOLIT

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH4,60 €
Cena bez DPH: 3,83 €
DPH: 0,77 €

Zdieľať

Veľkosť

Prírodné minerálne mydlo s obsahom Zeolitu - Francúzskeho zeleného ílu. Liečivé a čistiace schopnosti Zeolitu rozžiaria vašu pokožku, íl odstráni odumreté kožné bunky a zanechá pokožku hladkú a jemnú. Mydlo má osviežujúcu pižmovo-korenistú vôňu so zemitým tónom, ktoré vám pomôžu relaxovať.

Pačuli esenciálny olej je zemitá, korenistá, opojná vôňa, prebúdza zmysly a pôsobí antisepticky na pokožku. Harmonizuje myseľ, ktorá je vyčerpaná nadmerným premýšľaním, potláča príliš aktívny intelekt a podporuje koncentráciu.

Zelený íl - zeolit, má detoxikačné účinky, schopnosť absorbovať toxické látky  a toxíny, odvádza ich z tela, podobne eliminuje následky nadmerného žiarenia. Uvoľňuje svalové napätie, pôsobí protizápalovo a dodáva telu dôležité minerály.

paraben free

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.