fbpx
bs

BAHENNÉ SOĽNÉ

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH4,60 €
Cena bez DPH: 3,83 €
DPH: 0,77 €

Zdieľať

Veľkosť
momentalne_vypredane.png
* kokosový olej     * ricinový olej     * soľ     * bahno z mrtvého mora     * esenciálne oleje

Prírodné mydlo vyrobené z kokosového oleja s obsahom morskej soli obohatené o bahno z Mŕtveho mora.  Bahno z Mŕtveho mora zjemňuje, prejasňuje a vypína pokožku. Morská soľ a bahno z Mŕtveho mora zvyšujú ochrannú činnosť pokožky, odstraňujú z nej škodliviny a odumreté bunky, majú regeneračné, protizápalové a ukľudňujúce účinky. Poskytuje pokožke jemný píling a zmierňuje prejavy celulitídy.

Bahno z Mŕtveho mora obsahuje 26 druhov minerálov a prvkov. Je známe svojimi pozitívnymi účinkami pri terapii pohybového aparátu, pomáha pri očiste pleti a pokožky celého tela. Detoxikuje kožné bunky, urýchľuje metabolizmus v kožnej bunke, odstraňuje odumreté kožné bunky a vyrovnáva PH pokožky.

paraben free

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.