fbpx
aha-tonikum-250ml

AHA Neutralizačné tonikum s arnikovým extraktom pH=8

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH11,65 €
Cena bez DPH: 9,71 €
DPH: 1,94 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Typ pleti:

Všetky typy pleti.

Jemné a šetrné tonikum, ktoré neutralizuje účinok AHA kyselín a BHA kyseliny a nastavuje správnu hodnotu pH pokožky. Aktívne zmäkčuje pleť. Arnikový extrakt redukuje začervenanie, podporuje krvný obeh a obnovuje epidermis.

Použitie

Profesionálne: Po odstránení AHA Exfoliačnej, rejuvenizačnej masky, tampónom navlhčeným v toniku jemne pretrieť pleť. Následne aplikovať AHA Rejuvenizačný, hydratačný krém 2%.

Domáce: Po odstránení AHA Exfoliačnej, rejuvenizačnej masky, tampónom navlhčeným v toniku jemne pretrieť pleť. Následne, ako nočný krém aplikovať AHA Rejuvenizačný, hydratačný krém 2%.

PROFESIONÁLNE / DOMÁCE POUŽITIE

INCI: Aqua, Arnika Montana Flower Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Mentha Piperata Oil, Limonene

Bez parabénov, syntetických farbív a vôní!

tip na pouzitieAko denný krém používajte Golden Green NATURE LINE Hydratačným denným krémom SPF30. Ochráni vašu pleť pred škodlivými UV lúčmi a zabráni vzniku nových pigmentových škvŕn. Nenahraditeľná denná pleťová starostlivosť pri procedúre peelingu s ovocnými kyselinami.

Upozornenie!

Vyvarujte sa kontaktu s očami!

 

manual iconAHA NÁVOD NA POUŽITIE

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.