fbpx
aha-serum-25
aha-serum-25-krabica

AHA Gélsérum, 25% + BHA

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH18,47 €
Cena bez DPH: 15,39 €
DPH: 3,08 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Typ pleti:

Aknózna, seborroická, silne pigmentová, extrémne suchá a starnúca pleť.

Opalescentné gél sérum s 25%-ným obsahom AHA kyselín a BHA, s pH 2,5. Vysoký obsah AHA kyselín (hrozno, papája, citrón, ananás) má protizápalové a antioxidačné účinky). Vďaka obsahu BHA je vhodné na aknóznu a pórovitú pokožku. Pri pravidelnom používaní sa upraví mazotok, odstránia sa odumreté bunky rohovinovej vrstvy pokožky, vyčistia a stiahnu sa póry. Aktivuje sa tvorba nových buniek, harmonizuje tón pleti. BHA (kyselina salicylová) je jedna z najúčinnejších pomôcok na ošetrenie aknóznej a pórovitej pokožky. Na rozdiel od AHA kyselín je rozpustná v tukoch a vďaka tejto vlastnosti účinne čistí a sťahuje póry.

Použitie

Profesionálne: Aplikácia na vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu po dobu 2 - 3 minút. Následne zbytok odstrániť jemným trením peelingovou kozmetickou utierkou. Aplikovať AHA Exfoliačnú, rejuvenizačnú pleťovú masku 7%.

PROFESIONÁLNE POUŽITIE

INCI: Aqua, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Medica Limonum Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Alcohol Denat, Xantan Gum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Xantan Gum, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid

Bez parabénov, syntetických farbív a vôní!

tip na pouzitieAko denný krém používajte Golden Green NATURE LINE Hydratačným denným krémom SPF30. Ochráni vašu pleť pred škodlivými UV lúčmi a zabráni vzniku nových pigmentových škvŕn. Nenahraditeľná denná pleťová starostlivosť pri procedúre peelingu s ovocnými kyselinami.

Upozornenie!

Nepoužívať v prípade histaminovej intolerancie, poranenej a zapálenej pokožky! Chráňte pred kontaktom s očami!

 

manual iconAHA NÁVOD NA POUŽITIE

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.