fbpx
kazeta2

Darčeková kazeta Upokojenie & Hydratácia

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH19,19 €
Cena bez DPH: 15,99 €

Zdieľať

Obsahuje:

  • 100% Bio Levanduľová kvetinová voda 50ml
  • Hyaluronové sérum 50ml
  • Hydrofilný odličovací olej Levanduľa 50ml

 

Darujte nežnú kozmetiku prevoňanú levanduľou zo slnečnej  Provance. Jej úžasné relaxačné účinky si okamžite zamiluje telo aj myseľ.

Potešte seba, alebo svojich najbližších levanduľovou kozmetikou. SALOOS kozmetický set prináša komplexnú pleťovú starostlivosť. Aj tej najcitlivejšej pleti dopraje relaxáciu a vitalitu. 100% Bio Levanduľová kvetinová voda dôkladne hydratuje, čistí a upokojuje aj problematickú pleť. Hyaluronové sérum je aktívnou anti-age starostlivosťou pre intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a vyhladenie pleti. Hydrofilný odličovací olej Levanduľa pleť dôkladne vyčistí a upokojí, šetrne odstráni aj vodeodolný make-up.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.