fbpx
kazeta4
kazeta3

Darčeková kazeta Pre mužov

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH17,08 €
Cena bez DPH: 14,23 €

Zdieľať

Obsahuje:

  • 100% Gentleman 20ml

  • Elixír na bradu a fúzy 20ml

 

Potešte muža prírodnou pánskou kozmetikou v elegantnom darčekovom balení. Špičková starostlivosť pre dokonalý, pestovaný vzhľad.

100% Gentleman s príjemnou mužnou vôňou je šetrnou anti-age starostlivosťou pre každý typ pleti. Upokojuje a regeneruje suchú a začervenanú pokožku nielen po holení. Zanecháva ju úžasne vláčnu bez pocitu mastnoty. Elixír na bradu a fúzy vyživuje fúzy do hĺbky, dodáva im lesk a chráni ich pred stratou farby a krepovatením. Ľahko a rýchlo sa vstrebáva.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.