fbpx
kazeta1

Darčeková kazeta Anti-age & Hydratácia

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH19,19 €
Cena bez DPH: 15,99 €

Zdieľať

Obsahuje:

  • 100% Bio Ružová kvetinová voda 50ml

  • Hyaluronové sérum 50ml

  • Hydrofilný odličovací olej Argan Revital 50ml

 

Luxusný set anti-age pleťovej kozmetiky so vzácnymi ingredienciami. Darujte maximum hydratácie, regenerácie a omladenia z prírody.

Tie najlepšie darčeky sú z čistej prírody. SALOOS darčeková sada prírodnej kozmetiky prináša komplexnú pleťovú starostlivosť. Každej pleti vrátane náročnej dopraje krásu a vitalitu. 100% Bio Ružová kvetinová voda pleť fantasticky osviežuje, čistí a vitalizuje. Hyaluronové sérum je aktívnou anti-age starostlivosťou pre intenzívnu hydratáciu, regeneráciu a vyhladenie pleti. Hydrofilný odličovací olej Argan Revital pleť dôkladne vyčistí a vyživí, šetrne odstráni aj vodeodolný make-up.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.