fbpx
227a
227b

Bezihlová mezoterapia

Zdieľať

Kozmetické zariadenie, ktoré pomáha vpravovať klinicky čisté a účinné látky do hlbších vrstiev pokožky. Metóda ošetrenia je bezihlová s okamžitým a viditeľným efektom, založená na princípe elektroporácie. Výhodou oproti ihlovej mezoterapii je, že ošetrenie je bezbolestné a pre zákazníka pocitovo príjemné.

Charakteristika:

  • obsahuje 4 kovové hlavice s nasledovnými funkciami: mezoterapia tvárová, mezoterapia telová, ultrazvuk s červeným svetlom (teplá hlavica), kryoterapia s modrým svetlom (studená hlavica) - jednotlivé hlavice možno využiť aj samostatne
  • prístroj má celoročné využitie
  • komfortná a praktická manipulácia
  • vynikajúci pomer kvality a ceny

Použitie: Na všetky typy pleti predovšetkým na starnúcu a dehydrovanú pleť, pleť so sklonom k vráskam, problematickú a aknóznu pleť, pigmentovanú pleť, pleť s rozšírenými žilkami. Na ošetrenie strií a celulitídy.

Výsledok: Dokonalá hydratácia a vypnutie pleti, omladenie, redukcia vrások, zlepšenie kvality pleti, vyrovnanie tónu pleti, pri pravidelnom používaní zlepšenie elasticity kože (celulitída, strie)

KOZMETIČKA BLANKA RADÍ, ako postupovať pri mezoterapeutickom ošetrení s okamžitým účinom: Po dôkladnom očistení pleti Argiline čistiacim pleťovým mliekom s botox účinkom zapracujeme 30 minút tvárovou mezoterapeutickou hlavicou ampulku MesoComplex na zrelú pleť v kombinácii s omladzujúcim pleťovým gélom Face Contour (týmto otvoríme kanáliky, aby sa mohli účinné látky dostať čo najhlbšie). Potom nanesieme Argiline masážny krém s botox účinkom a 8 minút vpravujeme ultrazvukovou hlavicou t.j. červeným (teplým) svetlom. Následne aplikujeme Argiline pleťovú masku s botox účinkom a necháme pôsobiť 15-20 minút. Masku zmyjeme a kryohlavicou t.j. modrým (studeným) svetlom zapracujeme 5 minút MesoVital sérum na zrelú pleť (týmto sa kanáliky uzatvoria, aby účinné látky pôsobili v pleti, čo najdlhšie). Na záver prekrémujeme Argiline denným krémom s botox účinkom.

Hmotnosť: Brutto: 12kg, Netto: 10kg

 

Predajná cena: 490,00 €

  KÚPIŤ  

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.