fbpx
ipl1
ipl2
ipl3
ipl4
rf57

DEESS IPL prístroj svetelnej terapie

Základná cena s DPH: 455,00 €
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH439,00 €
Cena bez DPH: 365,83 €
DPH: 73,17 €

Zdieľať

3-funkčný IPL (Intense Pulsed Light) kozmetický prístroj svetelnej terapie s nasledovnými funkciami: epilácia, ošetrenie vrások, ošetrenie akné, 4 ks vymeniteľných hlavíc (lámp).

1. funkcia - epilácia

  • Inovatívna technológia na báze svetla, ktorá preruší cyklus opätovného rastu chĺpkov. Jemné pulzy svetla po niekoľkých ošetreniach znemožnia koreňom chĺpkov stať sa znova aktívnymi.
  • SHR = hlavica na tvárovú epiláciu (350.000 zábleskov). Má svoj vlastný, zvlášť navrhnutý vstavaný filter a malé ploché okienko pre šetrné a presné použitie na hornú peru, bradu a čeľusť.
  • HR = hlavica na telovú epiláciu (350.000 zábleskov ). Nástavec je špeciálne navrhnutý tak, aby účinne ošetril chĺpky v oblasti slabín a iných častí tela ako sú nohy, paže , podpazušie a brucho.
  • Zariadenie DEESS IPL ponúka 5 stupňov nastavenia energie a uľahčuje výber toho správneho pomocou Fitz Patrikovho analyzátora pleti. Tento zabudovaný senzor vám kedykoľvek poradí vhodnú voľbu nastavenia pre váš tón pleti.
  • DESS IPL účinne, ľahko a bezpečne pôsobí na celý rad rôznych typov chĺpkov a pokožky. Je efektívny u chĺpkov farby prirodzene tmavá blond, hnedé aj čierne a u tónov pokožky od veľmi svetlej až po tmavo hnedú.
  • Podobne ako iné technológie založené na IPL nie je vhodný na ošetrenie svetlých blond alebo ryšavých chĺpkov a nie je vhodný pre veľmi tmavú pokožku kvôli požiadavke na vysoký kontrast medzi pigmentom vo farbe chĺpkov a v odtieni kože.

2. funkcia - omladenie, ošetrenie vrások SR = hlavica (95.000 zábleskov)

3. funkcia - ošetrenie akné WR = hlavica (95.000 zábleskov)

Balenie obsahuje

  • podrobný návod na použitie s presnou tabuľkou intenzity vs. typu pleti, okuliare, zamatové vrecúško, adaptér a kábel.

ZADARMO balík kozmetiky v hodnote 36€

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.