fbpx
vosk-v-konzerve-zeleny-aloe-vera

Depilačný vosk v konzerve ALOE VERA

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH9,88 €
Cena bez DPH: 8,23 €
DPH: 1,65 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Depilačný vosk v konzerve,  ktorý sa dá zahriať konvenčnom ohrievači. Na aplikáciu na pokožku sa vyžaduje použitie špachtle a vzhľadom na svoju elasticitu sa odporúča jeho aplikácia aj na depiláciu citlivých a intímnych oblastí. Obsahuje výživnú zložku Aloe Vera, ktorá počas depilácie chráni a hydratuje pokožku. Pomáha predchádzať zápalom vlasových folikulov.

Ro.ial logo

Návod na použitie:

Konzervu vložte do ohrievača. Vosk rozpustite pri konštantnej teplote 60°C. Pomocou špachtle naneste tenkú vrstvu vosku v smere rastu chlpov na oblasť, ktorú chcete depilovať.  Priložte depilačný pásik, dlaňou ho vyrovnajte  až kým nebude úplne priľnutý k pokožke, a potom ho odstráňte rýchlym trhnutím. Viackrát zopakujte. Na odstránenie zvyškov vosku z pokožky použite olej po depilácii. Na upokojenie pokožky zvoľte aplikáciu vhodnej kozmetiky po depilácii.

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.