fbpx
ez-plechovka-chocolate

Elastický vosk EZWAX ČOKOLÁDA - konzerva, 400g

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH9,49 €
Cena bez DPH: 7,91 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Elastický vosk najvyššej kvality,má hustejšiu a krémovejšiu konzistenciu. Je vhodný pre všetky typy pokožky ale je ideálny aj na citlivú pleť. S voskom sa depiluje veľmi rýchlo a jednoducho a je vhodný na depiláciu celého tela, aj na kratšie chĺpky v oblasti tváre, bikín a podpazušia.

Vosk sa strháva bez depilačného papiera, po depilácii nezostanú zvyšky lepkavého vosku na pokožke  a depilácia je menej bolestivá. 

Návod na použitie:

  • Z ohrievača vyberte kovovú misku a plechovku vložte do ohrievača.
  • Nahrejte na teplotu cca. 60˚C až kým sa úplne neroztopí.
  • Následne znížte teplotu na cca. 45 - 50°C, pri tejto teplote vosk nepáli, ale má ideálnu konzistenciu na depiláciu.
  • Pomocou špachle(drievka) naneste vosk na ošetrované miesto v smere rastu chĺpkov.
  • Pre dodržanie hygieny vosk vždy vyberajte z plechovky špachtlou, natrite na chĺpky a po sekunde ho rýchlym pohybom strhnite. 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.