fbpx
ag11

Depilačné pásiky na telo, citlivá pleť, ZELENÉ

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,71 €
Cena bez DPH: 3,09 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Voskové pásiky na telo s prírodným extraktom z borievky, vhodné na citlivú pleť.

 

Obsah balenia

  • 10 x 2 voskové pásiky
  • 4 olejové čistiace vreckovky

 

Použitie

Dvojité pásiky uchopte na vyznačenom mieste a oddeľte od seba. Priložte na zvolené miesto na tvári a uhlaďte v smere rastu chĺpkov. Pleť napnite a voskový pásik rýchlo strhnite. Pásik neodťahujte od tváre. Snažte sa urobiť trhnutie čo najbližšie k pleti. Čím rýchlejšie pohyb urobíte, tým viac chĺpkov sa zbavíte. Na záverečnú starostlivosť použite čistiace vreckovky.

Môže sa použiť na nohy, ruky a líniu bikín. Nepoužívajte na jazvy, materské znamienka, akné, popraskanú, podráždenú alebo spálenú pokožku, alebo ak ste už mali alergickú reakciu na depilačný vosk.

Pred a po depilácii odporúčame používať špeciálne kozmetické prípravky

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.