fbpx
set1a
2252
2525

SET kozmetické lehátko s taburetkou + Multifunkčný kozmetický kombajn

Základná cena s DPH: 1570,00 €
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH1370,00 €
DPH: 261,67 €

Zdieľať

Multifunkčný kozmetický kombajn

Multifunkčné kozmetické zariadenie s veľkým množstvom funkcií. Prístroj je vhodný na ošetrenie tváre aj celého tela. Vďaka svojmu luxusnému dizajnu je vhodný pre všetky kozmetické salóny ale aj pre začínajúce kozmetičky.

Funkcie: mezoterapia na tvár, mezoterapia na telo, diamantová dermabrázia, studená žehlička, teplá žehlička, VIO (ozonizér), Iontoforéza, ultrazvuk (telo/tvár), ultrazvukový skin scrubber (hydroabrázia), naparovač s ozónom, zväčšovacia lampa, diagnostická lampa, vákuum, sprej

Hmotnosť: brutto 31kg, netto 28kg

 

Kozmetické lehátko s taburetkou SX 900

Kozmetické mechanické lehátko s masívnou konštrukciou na ošetrenie tváre a tela, ideálne do kozmetického, vizážistického a masážneho salónu. Lehátko má odnímateľný vankúš, otvo na tvár,  fixnú výšku, stabilnú oceľovú konštrukciu. Je členené na tri časti. Súčasťou produktu je biela otočná stolička.

Farba: BIELA
Rozmery: výška: 77 cm, šírka: 60 cm + 2x12 cm lakťová opierka, dĺžka: 175 cm, váha: cca 37 kg
Nosnosť: do 120 kg
Balenie: 116x42x65 cm
Hmotnosť: 37kg

 

certifikat a doprava zadarmo

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.