fbpx
384dermabrazia
384
385

Kozmetické zariadenie, ktoré využíva diamantové kryštály pripevnené na nástavce. V ich strede je zapustená hadička s podtlakom ktorá odsáva zoškriabané nečistoty a odumreté bunky. Diamantová mikrodermabrázia je založená na princípe mechanického peelingu, kde sa obrusuje vrchná, zrohovatelá vrstva pokožky a tým sa  zlepšujú  fyziologické funkcie kože. Intenzitu obrusovania volíme vhodným výberom hlavíc a nastavením prístroja s ohľadom na citlivosť pleti. Ošetrenie je bezbolestné, nespôsobuje poškodenie pleti a zvýšenú fotosenzitivitu pokožky.

Charakteristika prístroja:

  • obsahuje: 3 kovové nástavce, 9 rôznych hlavíc, 2ks gumených hadíc, filter tuhých častíc, tesnenia a bavlnené vložky
  • má komfortnú a praktickú manipuláciu
  • vynikajúci pomer kvality a ceny

Použitie: pigmentovaná a nehomogénne sfarbená pleť, pleť s jazvami po akné, pleť s rozšírenými pórmi, drobnými jazvičkami, zhrubnutá pleť

NEPOUŽÍVAŤ: na tenkú, pergamenovú pleť a zápalovú pleť.

Výsledok: omladenie, zjemnenie a rozžiarenie pleti, vyhladenie jaziev, zlepšenie kvality aknóznej a pórovitej pleti, postupné bielenie pigmentových škvŕn, ošetrenie strií, vyhladenie vrások, aktivizácia tvorby kolagénu, príprava pleti na vpravovanie účinných látok.

KOZMETIČKA BLANKA RADÍ: aplikovať diamantovú mikrodermabráziu po lete. Po dôkladnom očistení pleti a odstránení zvyškov make-upu pomocou ARGILINE LIFT ACTIVE ANTI-AGING ČISTIACE PLEŤOVÉ MLIEKO S BOTOX ÚČINKOM aplikujeme peeling SUCHÝMI HLAVICAMI (nesmú byť vlhké, pretože sa filtre upchajú). Použijeme rôznu hrúbku diamantových kryštálov, drsnejšie na hrubšie časti pleti a jemnejšie na partie okolo očí. Nepoužívame pod hlavice žiadny kozmetický prípravok! Po skončení dermabrázie (peelingu) je pleť mierne ružová, viditeľne hladšia, pôsobí čisto a môžeme pokračovať v štandardnom ošetrení v závislosti od typu pleti. Vhodné je kombinovať aj s následným mezoterapeutickým alebo ultrazvukovým ošetrením.  Opakovať  môžeme až kým nedosiahneme požadovaný efekt.

Váha: Brutto: 2,85kg, netto: 2,6kg

Rozmery: 26,5cm x 14cm x 22,5cm

 

IHNEĎ K ODBERU bez ZAŠKOLENIA. Súčasťou je CERTIFIKÁT, návod na použitie, záruka 12 mesiacov.

 

Zákazníčky si  kúpili aj:

YOUTH ACTIVE - ČISTIACE PLEŤOVÉ MLIEKO S KMEŇOVÝMI BUNKAMI

 

CENA: 220,00€
 

 KÚPIŤ 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.