fbpx
390a

Ultrazvuková hydroabrazívna špachtľa

Zdieľať

dostupnost_skladom.png

Hydroabrázia (abrázia pomocou tekutiny) je jemné odstraňovanie odumretých buniek a intenzívne čistenie pórov, vhodné pre všetky typy pleti. Pokožka sa stáva hladkou, začne znova ”dýchať”, zlepší sa okysličovanie a metabolizmus buniek a aktivuje mikrocirkulácia krvi. Keďže ošetrenie je veľmi jemné a príjemné, ocenia ho aj zákazníci v citlivou pleťou.

Efekt: Jemné a citlivá abrázia (zoškrabanie) vrchnej vrstvy pokožky, čistenie zanesených pórov, prejasnenie a vyhladenie pleti, depigmentácia, zjemnenie mimických vrások, aktivizácia tvorby kolagénu.

Váha: Brutto: 1,54kg, netto:1,50kg

Rozmery: 26,5cm x 26,5cm x 9,5cm

IHNEĎ K ODBERU. Prístroje si môžete zakúpiť BEZ ZAŠKOLENIA. Spolu s prístrojom získate CERTIFIKÁT.

Odporúčané kozmetické prípravky: PH balance pleťové tonikum

 

Predajná cena: 250,00 €
Predajná cena bez DPH: 208,33 €
DPH: 41,67 €
 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.