fbpx
qball011

QBall Q-011 Rádiofrekvenčný prístroj na tvarovanie postavy

Zdieľať

Rádiofrekvenčný prístroj s hexapolárnou hlavicou na ošetrenie celulitídy a tvarovanie postavy. 

 

Hexapolárna hlavica sa po zapnutí rozsvieti na červeno a tým aktivuje syntézu kolagénu v bunkách a intenzívne vypína a omladzuje pokožku. Pod hlavicu vždy aplikujeme nosný, kontaktný rádiofrekvenčný gél.

Prístrojom vykonávame lipolýzu, teda rozbíjame veľké a dlhé reťazce mastných kyselín na menšie, krátke časti a pomocou lymfatického systému ich cez pečeň transportujeme ako toxíny z tela von. 

Rádiofrekvencia pracuje na princípe vlnenia, vlny sú však iného charakteru ako ultrazvukové, je to vlnenie, ktoré prehrieva tkanivo a masážou, ktorú pri tomto ošetrení realizujeme vyplavuje toxíny von z tela. 

Ošetrenie vykonávame 1 x za týždeň v kúrach po 6-8 ošetreniach. Medzi jednotlivými kúrami nechávame cca 2-3 týždňovú prestávku. Častejšia frekvencia ošetrenia sa neodporúča.

Ošetrovanými miestami sú nohy, stehná, brucho a zadok. Dôležité je pred samotným rádiofrekvenčný ošetrením realizovať telový peeling.

 

Chcete sa dozvedieť viac o jedinečnom prístroji hexapolárnej telovej radiofrekvencie QBall Q011 a máte záujem zúčastniť sa certifikovaného školenia? Kontaktujte nás prosím na tel. číslach 0905 425 7410915 638 7070905 313 966.

 

 Cena s DPH319,00 €

 KÚPIŤ 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.