fbpx
qball001

QBall Q-001 Kyslíkový generátor

Zdieľať

Kyslíkový generátor je moderný a sofistikovaný kozmetický prístroj, ktorý generuje 99%-ný kyslík pod stabilným tlakom 2,5 Barr. Tento okysličuje bunky, nabije, revitalizuje a energetizuje pleť, a upokojí podráždenie po hĺbkovom čistení.

Ošetrenie má pre zákazníka chladivý efekt.Stlačený vzduch obohatený kyslíkom vytvára na pleti evidentne viditeľné priehlbiny, teda mikrokanáliky, ktorými sa účinné látky aktívne vpravujú do pleti.

Kyslíkovému ošetreniu predchádza dôsledný peeling. Ten sa skladá z mechanického obrúsenia odumretých buniek a následného rozpustenia týchto buniek pomocou biologického, enzymatického alebo chemického peelingu. Po takto dokonalom peelingu je pleť skutočne pripravená na okysličenie. Prístroj QBall Q-001 má káble a hadice dostatočne dlhé na príjemnú a bezproblémovú manipuláciu. Kyslíkové ošetrenie môžeme skombinovať aj s ultrazvukom, rádiofrekvenciou, alebo microneedlingom.

Používanie prístroja QBall Q-001 je bezpečné, bez kontraindikácií, je možné ho vykonávať celoročne.

Kyslíkové ošetrenie sa realizuje 1x do týždňa, kúra pozostáva zo 4 ošetrení. Na ošetrenie s prístrojom kyslíkovej terapie QBall Q-001 sa používajú výlučne špeciálne, vysokokoncetrované LS kokteily.

 

Chcete sa dozvedieť viac o jedinečnom prístroji kyslíkovej terapie QBall Q-001 a máte záujem zúčastniť sa certifikovaného školenia? Kontaktujte nás prosím na tel. číslach 0905 425 7410915 638 7070905 313 966.

 

Cena s DPH299 €

 KÚPIŤ 

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.