fbpx
271

KOZMETICKÝ STOJANOVÝ OZÓNOVÝ NAPAROVAČ ST- A30

Zdieľať

na_objednavku.png

Moderný, výkonný, stojanový naparovač na kolieskach ST-A30. Má termostabilnú nádržku na vodu s dostatočným množstvom na kvalitné ozónové ošetrenie, filter na esenciálny (aromaterapeutický) olej. Prekrvuje, hydratuje a čistí pleť.  

Tento praktický, ľahko sa pohybujúci naparovač  s pevnou konštrukciou na kolieskach je nevyhnutnou súčasťou tradičných kozmetických procedúr. Má funkciu ozónu, a plastovú nádobu v dostatočnom objeme. Plastová nádoba sa dá ľahko vybrať, vyčistiť a znovu naplniť, nehrozí jej rozbitie.

  • Nastaviteľná výška: 85 - 94cm
  • Dĺžka naparovacieho ramena: 40 cm
  • Výkon: 50W
  • Nádrž kalibrovaná na 20 minútové naparovanie v objeme 0,9l
  • Hmotnost: Brutto 14kg, Netto 12kg
Predajná cena: 210,00 €
 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.