fbpx
224
298_2
299

DIAMANTOVÁ DERMABRÁZIA A HYDROABRÁZIA 2IN1 BEAUTY DERM IB 6004

Zdieľať

Funkcie: 

Moderný, veľmi populárny, kozmetický elektroprístroj je kombináciou 2v1 mikrodermabrázia a ulrazvukový peeling. Patrí k štandardom moderného ošetrenia v kozmetickom salóne, kde si dlhodobo potvrdzuje svoje postavenie svojou účinnosťou a kvalitou. 

ULTRAZVUK: 

Pracuje tak, že premieňa vysokofrekvenčné ultrazvukové pulzy vysielané rýchlosťou 25 000 impulzov v sekunde na tie isté  mechanické. Takto sa pleť zároveň masíruje a čistí a súčasne sa aktivuje metabolizmus buniek v spodnej vrstve pokožky a zabezpečí im správny prísun živín a vody. Účinne odstráni škvrny a nedostatky po akné, odstráni odumretú vrstvu pokožky, upchaté póry, zlepší sa kvalita pleti a dodá sa jej žiarivý a mladistvý vzhľad.

MIKRODERMABRÁZIA: 

Mikrodermabrázia je technológia, ktorá osviežuje/obnovuje pleť , namáhanú a poškodenú nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a starnutia. Tento prístroj s diamantovými obrusovacími hlavicami s vákuom môžeme použiť nato, aby  sme odstránili z povrchových vrstiev pokožky odumreté bunky. Tak, ako pri iných omladzovacích technológiách, aj pri tejto metóde sa vyžaduje častejšia aplikácia na to, aby sme dosiahli požadovaný výsledok v redukcii vrások a odstránení pigmentových škvŕn. 

Účinky mikrodermabrázie: 

Metóda je účinná na jemné a tenké vrásky, tzv. stračie nôžky, na redukciu pigmentových škvŕn a fľakov po akné. Je to veľmi efektívne kozmetické ošetrenie nevyžadujúce chirurgický zákrok. 

Pravidelnou aplikáciou sa dosahujú vynikajúce a okamžité výsledky pleť tváre, dekoltu nadobudne mladistvý a žiarivý vzhľad, je pružná. Vhodná na použitie na všetky typy pokožky hlavne hrubšiu, poréznu, problematickú , starnúcu pleť.    

Na čo všetko môžete použávat  prístroj Beauty Derm IB 6004 2:1?     

 • masáž s ultrazvukom    
 • anti-aging ošetrenie    
 • ultrazvukový peeling    
 • eliminácia škvŕn    
 • peeling    
 • rejuvenizácia    
 • ošetrenie seborea a akné    
 • vyplnenie vrások( redukcia hĺbky ) 

Odporúčané kozmetické prípravky:     

 • s regeneračnými a upokojujúcimi ( adstringentnými ) účinkami    
 • s vysokým obsahom vody( pleťové toniká, vody, gély, séra )    
 • s ochrannými UVA/UVB fitrami    
 • ZÁKAZ! Používať prípravky s AHA kyselinami, a prípravky s dráždivými účinnými látkami
 • Hmotnosť: Brutto: 12kg, Netto: 10kg

Beauty Derm  IB 6004 diamantová mikrodermabrázia a ultrazvukový peeling  populárnu a jedinečnú kombinácia medzi kozmetickými elektroprístrojmi  získate spolu s povinným odborným zaškolením,  LEN U NÁS!!!

CENA: 470,00 €

  KÚPIŤ  

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.