fbpx
geno-elixir

Genopeptid omladzujúce sérum

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH17,38 €
Cena bez DPH: 14,48 €
DPH: 2,90 €

Zdieľať

Zvoľte objem

*acetyl hexapeptide -51 amid   *rastlinná kys. hyaluronová   *Q10

Mimoriadne účinné omladenie a anti-aging pokožky. Pleťové sérum s peptidmi najnovšej generácie na účinný anti-aging a naštartovanie omladzovacieho procesu pokožky. Výsledkom je homogénne vypnutá a hydratovaná pleť so sviežim a vyhladeným vzhľadom. Q10 je životne dôležitá oleorozpustná substancia, ktorá dodáva bunkám potrebnú energiu na delenie a správnu funkciu imunity. V prípravkoch je použitá špeciálna, pomaly sa uvoľňujúca forma Q10, ktorá je uzavretá v lipozomálnych gulôčkách o veľkosti 1 - 100 mikrometrov. Táto drobunká čiastočka má obal tvorený z rastlinných fosfolipidov a je schopná veľmi ľahko preniknúť cez vrchnú vrstvu epidermu (ľudské bunky majú rozmer 10 mikrometrov) a tak transportovať Q10 priamo do buniek pokožky.

Návod na domáce použitie

Naniesť na očistenú pleť v tenkej vrstve ráno/večer. V prípade potreby následne aplikovať vhodný pleťový krém, olej.

Použitie v kozmetickom salóne

Pod mezoterapeutické prístroje, ultrazvuk, iontoforézu, DERM PEN

not tested to animalsNetestované na zvieratách. Bez parabénov, parafínov a syntetických farbív.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-51 Amid, Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide, Acryletes / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Soybean Oil, Lecithin, Ubiquinone, Chondrus Crispus Extract, Parfum, Xanthan Gum, Citric Acid, Cyprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Porassium Sorbate

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.