fbpx
dt-norm-serum

Derm Touch Koncentrované normalizačné sérum na problematickú pleť

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH16,78 €
Cena bez DPH: 13,98 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Sérum s cyklodextrínovým obalom čajovníkového oleja má antibakteriálne účinky, redukuje kožný maz, sťahuje póry a udržuje v rovnováhe zdravé pH pokožky. Eliminuje problémy mastnej pleti, ktorá je po jeho aplikácii matná, bez lesku.

Na profesionálne použitie

Na mezoterapiu, ultrazvuk, ionoforézu.

Na domáce použitie

Naneste na očistenú pleť v tenkej vrstve ráno a večer.

BEZ PARAFÍNOV, SILIKÓNOV, PARABÉNOV, SYNTETICKÝCH KONZERVAČNÝCH LÁTOK

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Cyclodextrin, Benzyl Alcohol, Acrylates/C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, SOdium Hydroxide, Tea Tree, Dehydroacetic Acid, Propylene Glycol

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.