fbpx
regeneračný-masážny-krém

OLIVA professional regeneračný masážny krém

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH9,56 €
Cena bez DPH: 7,97 €
DPH: 1,59 €

Zdieľať

Zvoľte objem
* olivový olej   * olej z hroznových jadier   * hodvábny proteín   * vitamín C, E

 

Inovatívne zloženie obohdatené o C a E vitamín, príjemná textúra, ktorá poskytuje efektívne výsledky pri masáži tváre a dekoltu. Účinné látky (olej z hroznových jadier, hroznový proteín, olivový olej) v priebehu masáže hydratujú a vyživujú pleť. Aktívne komponenty vyhladzujú vrásky, omladzujú - účinok už pri prvom použití.

Tento jedinečný masážny krém stimuluje prirodzené regeneračné procesy, podporuje obnovu pokožky a spomaľuje proces starnutia.

BEZ PARABÉNOV, PARAFÍNOV A SYNTETICKÝCH FARBÍV.

Na všetky typy.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.