fbpx
sampon-1000ml

Argan Sublime - Vyživujúci, bezsulfátový šampón 1000ml

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH10,99 €
Cena bez DPH: 9,16 €
DPH: 1,83 €

Zdieľať

Zvoľte objem
Prémiový prípravok určený na každodenné a šetrné umývanie vlasov.

Jedinečný, priehľadný, vyživujúci šampón na vlasy s marockým argánovým olejom a jemnou, exotickou vôňou. Hydratuje vlasové bunky, regeneruje a revitalizuje. Vlasom sa vracia pružnosť, žiarivý lesk a uľahčuje sa ich úprava. Rozmaznávajte svoju „korunu krásy“  týmto unikátnym prípravkom v kombinácii s ARGAN SUBLIME vlasovým kondicionérom, a ARGAN SUBLIME vlasovým elixírom

Návod na použitie

Naneste potrebné množstvo do navlhčených vlasov, jemne masírujte až sa vytvorí pena, potom dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby opakujte. Odporúčame používať s ďalšími produktmi z radu ARGAN SUBLIME.

Vhodný na suché, namáhané a lámavé vlasy.

NA DOMÁCE/PROFESIONÁLNE POUŽITIE. NEOBSAHUJE SULFÁTY, FOSFÁTY, ALKOHOL, DEA, SILIKÓNY, PARABÉNY

viete ze...sulfáty sú nepriateľom farbených vlasov? Preto bezsulfátový šampón ARGAN SUBLIME je priam ideálna voľba na umývanie farbených vlasov.

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.