fbpx
hot

Thermo active HOT GEL

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH7,49 €
Cena bez DPH: 6,24 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* biologicky aktívne morské riasy   * paprika (kapsaicín)    * citrónový olej   * škoricový olej   * kofein   * karnitin

Ideálny prípravok  na boj s celulitídou a na formovanie problémových partií- zadok, boky, stehná, brucho.  Obsahuje mediteránsky olivový olej, ktorý pokožke navráti hydratáciu a tým aj jej pevnosť a pružnosť. Je vhodný na masáže, bankovanie, bandážovanie, infrasaunu a na vpravovanie ultrazvukom. Pri pravidelnom používaní je rozdiel v centimetroch. Vďaka aktívnemu prekrveniu a prehriatiu pokožky všetky účinné látky v intenzívnej forme podporujú látkovú výmenu, odtok lymfy, spaľovanie tukových vankúšikov.

Gél neobsahuje konzervačné látky, parfém a farbivo.

Návod na použitie

Gél aplikujte pri masáži, bankovaní, na zábaly, do infrasauny.

UPOZORNENIE: Len na profesionálne použitie. Nepoužívať na poranené miesta, problémovú pokožku (rosacea, psoreáza, ekzémy) a pri pri krčových žilách. Pred aplikáciou uskutočniť test. Doba aplikácie je max. 20 minút. Nepoužívať na tvár. Uskladňovať mimo dosahu detí. Obsahuje škoricu, kapsaicín, citronový olej, môže pôsobiť na citlivú pleť. Zabráňte kontaktu s očami.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.