fbpx
ice_gel

Fresh active ICE GEL

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH7,85 €
Cena bez DPH: 6,54 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* biologicky aktívne morské riasy   * mentol   * gáfor   * výťažok z divých gaštanov   * citrón   * mäta

Je ideálny na ošetrenie zapálenej, citlivej pokožky, ktorú trápia krčové žily alebo popraskané cievy. Gél sa odporúča používať pri celulitíde a na formovanie problémových partií- zadok, boky, stehná, brucho. Obsahuje mediteránsky olivový olej, ktorý pokožke navráti hydratáciu . Mentol a gáfor pokožku príjemne schladia, uvoľnia stuhnuté svalstvo a napätie a tým navrátia pokožke tela pružnosť a vitálnosť.Prírodný výťažok z divých gaštanov, citróna a olej z mäty aktívne pôsobia na jemné vlásočnice a krčové žily, zabraňujú nadmernému držiavaniu vody v lymfe a tým sa uvoľňujú aj opuchy na nohách.

Gél je vhodný na masáže, bankovanie, bandážovanie, infrasaunu a na vpravovanie ultrazvukom.

Gél neobsahuje konzervačný látky, parfém a farbivo.

Návod na použitie

Gél aplikujte pri masáži, bankovaní, na zábaly, do infrasauny.

UPOZORNENIE: Len na profesionálne použitie. Nepoužívať na poranené miesta, problémovú pokožku (rosacea, psoreáza, ekzémy). Pred aplikáciou uskutočniť test. Doba aplikácie je max. 20 minút. Nepoužívať na tvár. Uskladňovať mimo dosahu detí. Obsahuje mentol, gáfor, citrónový olej, môže pôsobiť na citlivú pleť. Zabráňte kontaktu s očami.

 

 

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.