fbpx
sipky-pred-depilaciou-2

Šípkový čistiaci gél pred depiláciou

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH8,26 €
Cena bez DPH: 6,88 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Dokonalá príprava a čistenie pleti pred depiláciou. Odstráni zbytky kozmetických prípravkov a nečistoty z pleti a dokonale pripraví pleť na depiláciu. S obsahom prirodzeného vitamínu C zo šípok, arnikovým a nechtíkovým extraktom. Upokojuje, spevňuje krvné kapiláry, napomáha účinnejšej depilácii bez pocitu mastnoty.

Návod na použitie

Naneste prípravok vo veľkosti orecha na aplikované miesto a jemne vmasírujte do pleti, následne zbytok jemne zotrite kozmetickým tampónom.
V prípravku je použitá hypoalergénna vonná kompozícia.

BEZ PARABÉNOV, PARAFÍNOV, SYNTETICKÝCH FARBÍV

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.