fbpx
dt-zmakcovadlo

Derm Touch Zmäkčovadlo na citlivú, zápalovú, komedónnu pleť

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH12,42 €
Cena bez DPH: 10,35 €
DPH: 2,07 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Krémový prípravok skracuje dobu naparovania a slúži na masáž alebo ako maska takých miest pokožky, na ktoré nie je vhodné používať vysoké teploty pary. Čistí póry a reguluje mazotok.

Návod na použitie

Potrebné množstvo vmasírovať do pokožky s/bez naparovania. Možno použiť aj ako masku a nechať pôsobiť 15 minút. Zvyšok zotrieť. Následne hĺbkovo čistiť.

BEZ PARAFÍNOV, SILIKÓNOV, PARABÉNOV, SYNTETICKÝCH KONZERVAČNÝCH LÁTOK

Ingredients (INCI): Aqua, Butyrosprmum, Parkii Butter, Urea, Argania Spinosa Kernel Oil, Olea Europaea Leaf Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Potassium Azelaoyl Diglycinate, Lanolin, Aleo Barbadensis Leaf Juice, Benzyl Alcohol, Elastin Allantoin, Ascorbic Acid, Panthenol, Acrylates/ C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Parfum, Tocopherol, Dehydroacetic Acid

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.