fbpx
5999882203041

Chardonnay krémová pleťová maska

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH13,50 €
Cena bez DPH: 11,25 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Regeneračná pleťová maska pre všetky typy pleti, hlavne suchú, zrelú. Vysokým obsahom dôležitých polyfenolov z hrozna, vitamínov C, E, P zabezpečuje obnovu buniek. Synergický účinok použitých aktívnych látok prírodného charakteru spomaľuje proces oxidácie a uvoľňovanie škodlivých voľných radikálov počas procesu starnutia buniek, odstraňuje nepríjemný pocit suchosti pleti, reguluje vlhkosť a vracia elasticitu.

 

Zloženie

Aqua, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Urea, Olea Europeae Leaf Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Vitis Vinifera Seed Oil, Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide, Parfum, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, CI15985

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.